Ogłoszenia parafialne

4. W środę po Mszy św. i  nowennie zapraszamy na spotkanie dzieci z klas III z rodzicami lub innymi opiekunami.

5. W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy na tradycyjną procesję błagalną ze śpiewem litanii do wszystkich świętych. Będziemy prosili o błogosławieństwo pól i obfite plony, o Boże błogosławieństwo dla pracujących na roli oraz o ustanie wojny w Ukrainie i na Bliskim Wschodzie.

6. Spotkanie Grupy Młodzieżowej w piątek o godz. 19.00, a ministrantów w sobotę o godz. 9.00.

7. Spotkanie Rady Parafialnej będzie w przyszłą niedzielę o godz. 12.30.

8. Zachęcamy do nabywania katolickiej prasy: dwumiesięcznika „Historia Kościoła”, miesięcznika „Trwajcie w miłości” tygodnika „Gość Niedzielny" i miesięczników dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego i „Promyczka Dobra”.

9. Wydział Teologiczny w Tarnowie Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza na studia magisterskie z teologii:

-  na specjalność kapłańską przygotowującą przyszłych duchownych do pracy duszpasterskiej i katechetycznej. Rekrutację prowadzi WSD w Tarnowie.

- na specjalność katechetyczno-pastoralną dla osób świeckich i zakonnych przygotowują do nauczania religii w przedszkolach, szkole podstawowej i średniej.

Szczegółowe informacje na stronie: wt-tarnow.upjp2.edu.pl, www.wsd.tarnow.pl, lub w sekretariacie, pod numerem tel.: 14/ 622-33-31,email: wteol@diecezja.tarnow.pl; wt-tarnow@upjp2.edu.pl