Rekolekcje Wielkopostne

Modlitwa za Ojczyznę

Zaproszenie na wspólną modlitwę

"Trzeba uczynić wszystko, aby w pokoju budować przyszłość Ojczyzny"

Spotkanie opłatkowe

Uroczystość Wszystkich Świętych

"Nie jest On przeto Bogiem umarłych, ale żywych. Dla niego bowiem wszyscy żyją" Łuk. 20:38.

15 października XXIII Dzień Papieski

W tym roku Dzień Papieski obchodzony będzie pod hasłem "Św. Jan Paweł II Cywilizacja życia". Słowa te nawiązują do encykliki św. Jana Pawła II - Evangelium vitae (Ewangelia życia) o wartości i nienaruszalności ludzkiego życia.

Pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej

To już 10 raz pielgrzymi z naszej parafii przed tronem Matki Bożej Kalwaryjskiej, aby na ten jeden dzień w roku zatrzymać życiowy pośpiech i rozważając mękę Pana Jezusa zobaczyć w Bożym świetle swoje własne życie.

Peregrynacja relikwii bł. rodziny Ulmów po polskich diecezjach

Decyzją Konferencji Episkopatu Polski, relikwie bł. rodziny Ulmów będą peregrynować po polskich diecezjach.

Rekrutacja na studia z teologii na Wydziale Teologicznym Sekcja w Tarnowie

Ks. dr hab. Marek Kluz, prof. UPJPII i Dziekan WTS wT informuje, że trwa rekrutacja na studia magisterskie z teologii na Wydziale Teologicznym Sekcja w Tarnowie:

Całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.

Jutro 28 sierpnia, jak co roku w tym dniu na naszą Parafię przypada trwająca we wszystkich parafiach Diecezji Adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja rozpocznie się po Mszy św. o godz. 6.30, a zakończy się Mszą św. o godz. 18.00.