Drodzy siostry i bracia!  Niech Zmartwychwstały Chrystus napełni nas wszystkich swoją mocą i pokojem, a radość płynąca z doświadczenia tego, że zostaliśmy odkupieni, niech towarzyszy wszystkim naszym działaniom. Niech nasze życie będzie nieustannym świadectwem dawanym Temu, który w nas pokonuje wszelkie zło i grzech i prowadzi nas do zwycięstwa. Wszystkim naszym parafianom i gościom my kapłani życzymy zdrowia, Bożego Błogosławieństwa i wszelkich potrzebnych łask. Tradycyjnie wyrażamy także nasze osobiste wyrazy wdzięczności za wszelkie przejawy życzliwości i duchowego wsparcia wyrażone przez modlitwę a także życzenia zarówno od instytucji publicznych jak i osób prywatnych. Dziękujemy także za różnorakie dary.