Dekanalne rozgrywki piłki nożnej lektorów i ministrantów.

 W sobotę 30 czerwca ministranci i lektorzy z naszej parafii wzięli udział w dekanalnych rozgrywkach piłki nożnej, które odbyły się w Czchowie na stadionie miejskim.

Nasi lektorzy wywalczyli 3 miejsce! 

Dziękujemy ministrantom i lektorom za godne reprezentowanie parafii, rodzicom za przywiezienie chłopców i opiekę nad nimi. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów - zarówno sportowych, jak i w służbie przy ołtarzu.