Spotkanie Dziecięcej Służby Maryjnej oraz ministrantów.
W radosnej atmosferze zakończyliśmy kolejny rok spotkań Dziecięcej Służby Maryjnej oraz ministrantów. Był to czas wspólnej zabawy, integracji. Uczestnicy mogli skorzystać z dmuchańca, wziąć udział w różnych grach i zabawach, a także wspólnie upiec kiełbaski przy grillu.
Dziękujemy wszystkim dzieciom i młodzieży za ich zaangażowanie przez cały rok oraz rodzicom i opiekunom za przygotowanie tego spotkania. Życzymy bezpiecznych, radosnych wakacji.







