Grupa Apostolska Młodzieży

Czuwanie ze św. Janem Pawłem II w Rajbrocie - 22.10.2021r.

Ponad 40 młodych osób z naszej parafii wzięło udział w spotkaniu modlitewnym młodzieży dekanatu Lipnica Murowana w Rajbrocie. Był to dzień uroczystości św. Jana Pawła II w naszym województwie, a zarazem dzień patrona nowego kościoła w Rajbrocie. Spotkanie rozpoczęło się o 18.15 od uroczystego wprowadzenia relikwii św. Jana Pawła II i świecy ŚDM Lizbona 2023, następnie młodzież prowadziła modlitwę różańcową. Od 19.00 do 20.00 trwała adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie, a o 20.00 rozpoczęła się uroczysta Msza święta pod przewodnictwem ks. Marcina Kurmaniaka z parafii św. Jana Pawła II w Nowym Sączu. O 21.00 odśpiewaniem apelu jasnogórskiego i błogosławieństwem.

Bóg zapłać młodzieży z dekanatu Lipnica Murowana za możliwość wspólnej z Wami modlitwy +++

Fot. Parafia Rajbrot

Adoracja Jezusa prowadzona przez młodzież - 24.09.2021r.

W naszej parafii odbyła się adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie prowadzona przez młodzież. Czuwanie rozpoczęło się od modlitwy do Ducha Świętego o łaskę modlitwy, następnie konferencję wygłosił ks. Janusz Faltyn, wikariusz parafii NSPJ w Tarnowie, który pełni funkcję diecezjalnego egzorcysty. Mówił o uzdrowieniu, którego dokonuje Jezus w naszym życiu oraz o zagrożeniach duchowych we współczesnym świecie. Nastepnie modliliśmy przez Jezusem Eucharystycznym prosząc o łaskę mocnej wiary i uzdrowienie z naszych słabości. Za oprawę muzyczną dziekujęmy państwu Jarzmikom, którzy pomogli nam wszytskim modlić się również śpiewem.

Dziekujemy młodzieży z sąsiednich parafii wraz z ich kapłanami za wspólną modlitwę.