40. Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę

„Chrystus naszą Paschą”, to hasło 40 Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej, która rozpocznie się w środę 17 sierpnia 2022 r. Wszystkich, którzy chcą na nowo odkrywać działanie Boga w swoim życiu, a także doświadczyć atmosfery modlitwy i wspólnoty zapraszamy do wspólnego dziewięciodniowego pielgrzymowania do Tronu Jasnogórskiej Pani. Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę to wydarzenie, które od 40 lat mobilizuje wszystkich tych, którzy chcą przeżyć szczególne „rekolekcje w drodze”.

Zapisy na  Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską prowadzone są w zakrystii. Koszt uczestnictwa w PPT wynosi 150 zł od 1 i 2 osoby z domu. Jeżeli z domu idzie więcej osób, to trzecia i każda następna płaci 100 zł. W wypadku dzieci, każde dziecko z domu do kl. VIII płaci 75 zł. Osoba do 16-go roku życia musi mieć wyznaczonego, pełnoletniego opiekuna. Opiekuna należy podać przy zapisie. Zaleca się zabieranie na pielgrzymkę namiotów ze względu na możliwe trudności noclegowe w niektórych miejscowościach.

Chorych i tych, którzy nie mogą fizycznie uczestniczyć w pielgrzymce zapraszamy do duchowej pielgrzymki przed  Tron Matki Bożej – Królowej Polski.